Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Midsummer Bridge Main Teams (48 boards)


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 The Bridge League of Finland Kati Sandström Sunnuntai, 08.06.2014 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.06.2014 20:00 Onnela Inn - Rantatie 34, 04310 Tuusula Finland 33euroa (15euroa+18euroa inc. lunch)
Lisätietoja
 www.midsummerbridge.com
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1ONNELAMartti Meronen ()
Juha Saarikoski ()
Lasse Utter ()
Mauri Saastamoinen ()
B-55
Savuton
Jyvskyln BK
Kulobridge
2Ogre Nauris Armanis ()
Bruno Rubenis ()
Dainis Briedis ()
Viktors Zajanckauskas ()
Latvia
Latvia
Latvia
Latvia
Hulda
3CassiniPirjo Juuri-Oja ()
Erkki Juuri-Oja ()
Vin Kelh ()
Kalevi Paavola ()
Jyvskyln bk
Kotkan bk
Tapiolan trikki
Toppi
4VikatikkiKaija Peltola ()
Harri Sabelstrm ()
Pirjo Rty ()
Jarmo Rty ()
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
Tapiolan Trikki
5VirvonVarvonVirpi von Gruenewaldt ()
Varpu Honkakoski ()
Tuure Salminen ()
Jukka Pettersson ()
Kulobridge
Salon Bk
Salon Bk
Salon Bk
6StadiPaula Nurmi ()
Jorma Svartholm ()
Kirsi Virtanen ()
Juha Hmlinen ()
Tapiolan Trikki
BABS
Toppi
Toppi
ossikissa
7PleaseVelipekka Lukka ()
Pia Petj ()
Birger Salonen ()
Elisabeth Agnr ()
Salon Bk
Karhulan Bk
Salon Bk
Salon Bk
ovako
8Estonia U26Erika Prn ()
Ivo Adermann ()
Jonatan Raudsepp ()
Martin Maasik ()
Estonia
Estonia
Estonia
Estonia
Hulda
9Latvia U26Janis Ilzins ()
Viktors Ildeikins ()
Aleksis Zalitis ()
Gints Dreimanis ()
Latvia
Latvia
Latvia
Latvia
Hulda
10England U26Basil Letts ()
Ankush Khandelwal ()
Kyle Lam ()
Simon Spencer ()
England
England
England
England
Hulda
11Norway U20Christian Bakke ()
Espen Flaatt ()
Marcus Scheie ()
Joakim Sther ()
Norway
Norway
Norway
Norway
Hulda
12Scotland U26Ronan Valentine ()
Liam OBrien ()
Scott Lorimer ()
Gavin Irvine ()
Scotland
Scotland
Scotland
Scotland
Hulda
13Estonia U20Johanna Piibor ()
Helina Torv ()
Stella Veski ()
Tiit Hendrik Piibeleht ()
Estonia
Estonia
Estonia
Estonia
Hulda
14Finland U20Hermanni Huhtamki ()
Aarne Koivu ()
Tatu Sammalisto ()
Aleksi Aalto ()
htrin BK
Jyvskyln BK
B-19
B-19
15Finland U26Antti Aimala ()
Vesa Fagerlund ()
Vin Trnroos ()
Oskari Koivu ()
Karhulan BK
B-19
B-55
Jyvskyln BK
16TOPIUrho Syngelm ()
Toivo Tikkanen ()
Janne Tauriainen ()
Olli Rahi ()
Kouvolan BK
Kouvolan BK
Kouvolan BK
Kouvolan BK
p. +358 50 5916 796
17TamperantaJonna Kaminen ()
Hannu Luhtala ()
Tatu Heikkinen ()
Pasi Suominen ()
Tammerbridge
Tammerbridge
LprBK
Tammerbridge
8240
18Korroosio-osastoMatti Niemi ()
Jyri Tamminen ()
Jussi Tamminen ()
Taru Suppula ()
Pyhsalmen BK
KUB
B-55
B-55
19KaapoSeppo Sauvola ()
Tero Koivu ()
Kari Patana ()
Juho Granstrm ()
OY-bridge
Jyvskyln BK
Jyvskyln BK
Savuton
20DiscoveryDanilevsky A ()
Koftan V ()
Janis Osolz ()
Edite Klidseja ()
SPb Russia
SPb Russia
SPb Russia
SPb Russia
21Oruva EestiJaanus Maripuu ()
Sven Sester ()
Maksim Karpov ()
Lauri Naber ()
Estonia
Estonia
Estonia
Estonia
22JuubilarAleksander Ostapenko ()
Ivar Kalma ()
Vahur Kurig ()
Jri Aava ()
Estonia
Estonia
Estonia
Estonia
23SueSue Bckstrm ()
Jari Bckstrm ()
Orvo Backman ()
Tuomas Vihavainem ()
B 55
Savuton
B 55
B 55
24DeschapellesPauli Nieminen ()
Arvo Priimgi ()
Johan Linden ()
Seppo Niemi ()
B-55
Salon Bk
B-55
B-55
25SpelmansSeppo Castren ()
Matti Sihvola ()
Jaakko Elokorpi ()
Raimo Raunto ()
Savuton
B-55
Toppi
Savuton
26DELTA+Heikki Lehtinen ()
Matti Koivisto ()
Pasi Kuokkanen ()
Olli Puurtinen ()
Tapiolan trikki
B55
Otapieti
B55

Yhteensä 26 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun