Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Vaasan pääsiäisbridge Grand Slam 2


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Vasa BK Timo Sairanen Lauantai, 04.04.2015 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 02.04.2015 18:00 AV, Formansgatan 14 25 euroa /pelaaja
Lisätietoja
 Milko Nuutila, puh. 0503600449. Kilpailussa pelataan 60 jakoa. Katso myös Grand Slam -sarjan tiedote SBL:n sivulla.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Fredrik Jfs (2685)
Vasa BkMilko Nuutila (1169)
Vasa Bk
2Bill Korsman (1290)
Vasa BKReko Mrsyl (1453)
Vasa BK7114
3Janne Rautanen (2717)
Vasa BkJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bktbn483
4Agneta Ekholm (1133)
Vasa BkBrje Ehn (2807)
Vasa Bk
5Johan Blomqvist (1456)
Vasa BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
6Sanna Kitti (1149)
Vasa BkMika Salomaa (1439)
Jyvskyln Bk
7Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter (1013)
Jyvskyln BK
8John-Erik Eklund (2682)
VbkOlav Store ()
Gbk
9Jan Geiborg ()
Gnesta BK (Se)Kai Rustn (2025)
Gbk1234
10 Sam Gstgivar (2683)
Vasa BkVesa Pohja ()
Vaasan Trikkikerho
11Kenneth Grannas (1449)
Vasa BkKaj Gstgivar (1450)
Vasa Bk
12Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKPia Erkkil (1115)
Toppi pertti
13Jonna Kaminen ()
TammerbridgeElina Laukkanen ()
Tammerbridge
14Timo Jalopaasi (1064)
ObkTimo Tero (1035)
Oy-bridge zxc
15Jan-Ole Warg (1454)
Vasa BKAimo Salmi (1194)
Vaasan TrikkiTrikki
16Jouni Juuri-Oja ()
Vasa BKOsmo Kiema ()
JBKosku
17Manu Kivirauma (1372)
Rauman bkAri Ruusunen (1733)
Rauman bk2811
18Joakim Fabritius (1159)
Kyrksltt BkTimo Halttunen (1447)
AKAA BK
19Martti Meronen ()
B-55Osmo Haljoki ()
Oulun Bk
20Anne Tallgren (2887)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bkbella
21Marko Ketola (1588)
Tampereen BKKati Sandstrm (1001)
Turun BK
22Mikko Rahi ()
Porin BkOlli Rahi (1325)
Kouvolan Bk
23Sari Itluoma ()
TammerbridgeNina Tyni ()
Tammerbridgesarinina
24Hanna-Leena Eriksson ()
Jrviseudun BKTuomas Vihavainen (1604)
B-55Eero1115
25Mikk Mirme ()
EstoniaJri Aava ()
Estonia
26Vesa Leskel ()
B-55Kirsi Virtanen ()
Toppi4321
27Pauli Mki-Lohiluoma (1717)
TrikkiTapani Holm (1718)
Trikki
28Pivi Salonen (1558)
PORIN BkEsa Halminen (1556)
PORIN BkESA
29Roger Mattbck (2693)
Vasa BkJouko Vehniinen (1437)
Vaasan Trikki
30NICLAS RIH ()
VASA BKRICHARD RIH (2704)
VASA BK
31Aapo Nieminen (2161)
Jyvskyln bkKari Patana (1059)
Jyvskyln bkdodo
32Kari Koivisto ()
B-19Veijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
33Sami Mki ()
Tampereen bkMeri Korhonen ()
TammerbridgeTalvikki
34Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeRobert Bjurstrm (1581)
Tammerbridge
35Gunilla Sandberg ()
Vasa BkJohan Sandberg ()
Vasa Bk
36sa Jonsson ()
SWEPeder Linder ()
SWE

Yhteensä 36 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun