Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-parikilpailu, Naiset


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL ja Tampereen seudun kerhot Pasi Suominen Lauantai, 05.03.2016 11:20
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 04.03.2016 20:00 Ruotsalainen klubi, Tampere 20 euroa/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailu alkaa klo 11:20, jotta junamatkustajat ehtivät hyvin mukaan.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Maria Myllri (2891)
H6Kati Sandstrm (1001)
Turun BK
2Agneta Ekholm (1133)
Vasa BKSanna Kitti (1149)
Vasa BKmussu
3Outi Rahi ()
Kouvolan BKAnnu Laukkanen ()
Turun BK
4Pirkko Leander ()
ToppiAnja Tuomi (1330)
SavutonTuomi
5Carola Tengstrm (1097)
AVMemme Aranko (1239)
AV
6Alma Koivu (3015)
Akaan BkMiia Vesala (1066)
Akaan BkPaavo
7Pirjo Nordstrm (1738)
Porin BKRitva Peltomaa (1931)
Porin BKLenni2v
8Maria Nordgren (1669)
AVAgneta Berglund (1091)
AVteta
9Taru Suppula (1100)
ToppiPiia Ruottinen (1010)
JBK
10Ilona Vnni (1416)
TammerbridgeKaroliina Kanniainen ()
Jyvskyln bkilona
11Sari Itluoma ()
TammerbridgeNina Tyni ()
Tammerbridgesarinina
12Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeMirja Mntyl (1039)
Tammerbridge3103
13Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeRaija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
14Paula Nurmi ()
Tapiolan trikkiMerja Viitasalo (1762)
Tapiolan trikkiMemmu
15Pia Erkkil (1115)
Toppi Hulda Ahonen (1348)
Tampereen bkpiahulda
16Sari Pelttari ()
Tammerbridge Meri Korhonen ()
Tammerbridge
17Raili Asa (1693)
B-19Pirjo A Nurminen (1694)
B-19Pirjo
18Kirsi Virtanen (1069)
ToppiAnni Mkel (1849)
Salon Bk
19Christina Hertzman (1156)
B - 55Eeva Parviainen (1142)
B - 55eeva
20Pia Petj (1350)
Rauman bkEija Tornio (1754)
Lahden bkessu
21Kristiina Fagerlund ()
bo bkRiitta-Liisa Mkel ()
Salon bk
22Ulla Lindgren Fagerholm ()
AVMarianne Alopaeus ()
AVullalf
23Hellevi Virtanen ()
H6Anne Vesanen ()
Salon bk
24Nina Ranne (1413)
Tampereen BKVuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeTanjako88
25Tanja Oinonen ()
Jyvskyln bkMartta Heino ()
Jyvskyln bk
26Kunze Marja (1654)
TBKFrey (1211)
TBKidafa
27Outi Forsman (2928)
Karhulan bkUlla-Maija Kiiski ()
Kotkan bkSM-kisa
28Maija-liisa Toivonen ()
Rauman BkMarjatta Panhelainen (1494)
Rauman Bk

Yhteensä 28 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun