Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-parikilpailu Etelä-läntisen piirin mestaruus

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki Lauantai, 11.02.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 09.02.2017 21:00 Hotelli Waltikka Hakalantie 6 37600 Valkeakoski 50 euroa/pari
Lisätietoja
 Lounaan hinta 9 euroa , X=lohikeitto Y=riistakeitto, lounas varataan etukäteen sen varanneille !! Eli merkki ilmoittautumisen yhteyteen.Hotellihuonetarjous H2 85 eur sis aam H1 75 eur sis aam
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Alma Koivu ()
Akaan BKTero Koivu ()
Jyvskyln BK
2Tatu Heikkinen ()
Lappeenrannan BkPasi Suominen ()
Tammerbridge
3Olli Rahi (X) ()
Porin BKJanne Vesterinen ()
Porin BKtikru09
4Olli-Pekka Hinkkanen Y (2057)
Porin BKMikko Johansson Y (2030)
Porin BKOPH
5Juha Saarikoski (1469)
SavutonMartti Meronen X (1219)
Turun Bkvahvaristi
6Aleksi Aalto (3003)
B-19Timo Halttunen (1447)
Akaan bkveeti
7Lasse Bergroth x (1040)
Salon BkMikko Nieminen x (1354)
Turun Bk1bridgege2
8Timo Arppe (Y) (1166)
H6Jarmo Laakso (1365)
Salo Bk
9Oskari Koivu ()
Jyvskyln BKHermanni Huhtamki ()
htrin BK
10Bill Korsman X (1290)
Vasa BKReko Mrsyl X (1453)
Vasa BK7114
11Mika Salomaa (1439)
Jyvskyln BKPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
12Juuso Fagerlund (1298)
B-19Lauri Orkoneva (1297)
B-19paavo
13Elina Laukkanen X (1062)
TammerbridgeMirja Mntyl Y (1039)
Tammerbridge
14Raimo Honkavuori Y (1117)
B19Tuula Honkavuori X (1116)
B19
15Riitta-Liisa Mkel x (1318)
Salon bkTimo Mkel x (1319)
Salon bk
16Outi Rahi x (1293)
Porin bkTimo Ollila (1113)
Porin bk0ut1
17Jonna Kaminen (X) (1586)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
18Teija Tuomi (1809)
Akaan BkVilma Noponen (1093)
Akaan Bk2052
19Janne Rautanen (2717)
VBKJan-Erik Mattfolk X (2694)
VBKx
20Teodor Velkov (1099)
TBKKurt-Erik Hggblom (1505)
BKEkorren8
21Pia Erkkil (1115)
Toppi Hulda Ahonen X (1348)
Tampereen bkpiahulda
22Olev Lillipuu ()
Asko Riutta ()
23Kari Noponen (1092)
B-19Mikko Toivonen (1108)
Otapietimikko1
24Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeMarko Ketola ()
Tampereen BK
25Brje Salonen (Y) (1368)
Salon BkBirger Salonen (Y) (1385)
Salon BkOVAKO
26Leif Mickelsson X (1678)
Salon BkHenrik Laaksonen X (2837)
Salon Bk
27Vesa Viirel (X) (1997)
htrin BKIrja Ahonen (Y) (1342)
Akaan BKVesa
28Mikko Koli (Y) (1954)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (Y) (1270)
Tammerbridge
29Mikko Rahi (2552)
Porin BkRiku Mattila (1349)
H6
30Kari Malinen (2459 x)
akaa Paavo Isotalo (1628 x)
b-19
31Lassi Rajala (1565)
TammerbridgeRobert Bjurstrm (1581)
Tammerbridge
32Jesse Jkr (2724)
B-55Mika Karjalainen Y (1073)
H6
33Sari Pelttari (vain PM) (1692)
TammerbridgeJussi Plkki Y (vain PM) (1090)
Tampereen BKPertti
34Pasi Kuokkanen (Y) (1405)
Tapiolan TrikkiKarri Kupari (Y) (2170)
B-55

Yhteensä 34 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun