Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Hangon Bridgeviikko Hanko Cup 1. istunto

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki ja Anni Mäkelä Lauantai, 22.07.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 20.07.2017 21:00 Voimakasiini 15 euroa/pelaaja/päivä
Lisätietoja
 Hanko Cup on neljän istunnon kaksipäiväinen kilpailu. Hanko Cupissa voi pelata myös yksittäisen osakilpailun. Siitä on ilmoitettava kilpailunjohtajalle. Yhden istunnon pelimaksu on 12 euroa/pelaaja.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Juha Saarikoski (1469)
SavutonMartti Meronen (1219)
Turun Bk
2Mikko Toivonen ()
OtapietiJukka Porkka (1146)
Tapiolan Trikki
3Marko Ketola (1588)
Tampereen BkRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
4Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeToivo Tikkanen (1004)
Kouvolan BK
5Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
6Bill Korsman (1290)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
7Raimo Raunto (1036)
SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
8Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
9Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKKari Patana (1059)
JBK
10Timo Arppe (1166)
H6Kalervo Aro (1503)
H6
11Oskari Koivu ()
Jyväskylän BKSeppo Sauvola ()
OY-Bridge
12Kati Sandström (1001)
TurkuPetteri Nieminen (3068)
Jyväskylä
13Juuso Fagerlund (1298)
B-19Alma Koivu (3015)
Akaan Bk
14Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
15Seppo Niemi ()
B55Jari Bäckström (1119)
Savuton
16Janne Rautanen (2717)
VBKJan-Erik Mattfolk (2694)
VBK
17Risto Rossi ()
B-55Klaus Harjunen ()
18Jonna Kaminen ()
TamperePiia Ruottinen ()
Jyväskylä
19Agneta Berglund (1091)
AVKurt Berglund (1446)
AV
20Orvo Backman (1603)
B-55Tuomas Vihavainen (1604)
B-55
21Birgit Bärlund (1152)
AVLars Carlsson (1225)
AV
22Maria Nordgren (1669)
AVFred Sundwall (1098)
AV
23Teija Tuomi (1809)
AkaaVesa Viirelä (1997)
Ähtärin bk
24Aleksi Aalto (3003)
B-19Timo Halttunen (1447)
Akaan bk
25Irmeli Smolinski ()
Eduard Smolinski ()
26Osmo Parviainen ()
Savut OnHannu Ojanen ()
Otapieti
27Karoliina Kanniainen (1899)
Jyväskylän bkJanne Tuononen ()
Jyväskylän bk
28Pia Erkkilä (1115)
ToppiKari Engelbarth (1591)
Toppi
29Matti Koivisto (1695)
B-55Olli Puurtinen (1696)
30Seppo Castren ()
SavutonMatti Sihvola ()
B_55
31Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeTaru Suppula (1100)
Toppi
32Osmo Haljoki (1063)
Oulun BkTimo Jalopaasi (1064)
Oulun Bk
33Arttu Keisala (2277)
Ähtärin BkMaria Mylläri (2891)
H6
34Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
35Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon bk
36Bernadette Jokinen (2753)
B -55Maebh Gallagher ()
Ireland
37Juhani Pennanen (1549)
Lahden BkJarkko Kortemäki (1799)
KUB
38Ulla Lindgren-Fagerholm (2078)
AVMemme Aranko (1239)
AV
39vesa leskelä ()
b-55jussi tamminen ()
b-55
40Matti Holmstén (1311)
KUBSeppo Asikainen (1312)
KUB
41Annu Laukkanen (1278)
TBKKristina Fagerlund ()
Åbo BK
42Timo Linnossuo ()
H6Jarmo Laakso ()
Salon bk
43Camilla Flensted-Jensen ()
Blakset, DenmarkKnud Flensted-jensen ()
Blakset, Denmark
44Carola Tengstrom (1097)
AVPer-Ivar Norberg (1709)
AV
45Christina Hertzman (1156)
B55Johan Linden (1163)
Savuton
46Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
47Håkan Bjurström (1305)
Ekenäs BkGösta Eriksson (2335)
Karis Bk
48Birger Salonen ()
Salon bkArvo Priimägi ()
Salon bk
49Juha Porma ()
Oulun BkMarkku Paavola ()
Oulun Bk
50Pirkko Leander (1346)
ToppiEeva Parviainen (1142)
B-55
51Sini Siira (1012)
TammerbridgeReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
52Pekka Söderlin (1226)
KubkJanne Seppälä (1007)
Kubk
53Tero Topra (1798)
KUBJari Torvela (1597)
LprBK
54Liisa Jalkanen ()
Kuopion bkKirsi Vesterinen ()
B-55

Yhteensä 54 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun