Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Mixed-SM Parikilpailu

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki Lauantai, 02.09.2017 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 31.08.2017 21:00 Bridge Areena, Hiomotie 10 25 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Alma Koivu (3015)
Akaan BkJuuso Fagerlund (1298)
B-19
2Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeVesa Fagerlund (1268)
Tampereen BK
3Miia Vesala (1066)
Akaan BKKarri Kupari (2170)
B-55
4Paula Nurmi (1216)
TrikkiJohan Herrgård (1767)
AV
5Maria Mylläri ()
H6Riku Mattila ()
H6
6Mikko Nieminen (1354)
Turun BKKati Sandström (1001)
Turun BK
7Anni Mäkelä (1849)
Salon BKChrister Björkman (2126)
B55
8Outi Rahi (1293)
Porin BkTeodor Velkov (1099)
Turun BK
9agneta berglund (1091)
AVmartin arle (1162)
AV
10Anja Tuomi (1330)
SavutonHarry v Haartman (1222)
Tapiolan Trikki
11Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
12Sue Bäckström (1118)
B55Jari Bäckström (1119)
Savuton
13Maria Nordgren (1669)
AVPasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
14Elina Laukkanen ()
TammerbridgeTimo Halttunen ()
Akaan bk
15Piia Ruottinen (1010)
JbkPetteri Nieminen (3068)
Jbk
16Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
17Martta Haukipuro (1220)
KuBKJanne Haukipuro (1231)
KuBK
18Joakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BKMemme Aranko (1239)
AV
19Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon bkTimo Mäkelä (1319)
Salon bk
20Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKClas Nyberg (1167)
Vasa BK
21Anne Vesanen (2941)
Salon BkLeif Mickelsson (1678)
Salon Bk
22Varpu Honkakoski (1254)
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
23Kirsi Virtanen (1069)
TOPPIMartti Meronen (1219)
Turun Bk
24Maria Tulonen (1345)
Lahden bridgekerhoJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
25Marjatta Nordlund (1351)
Turun bkReijo Sillanpää (1489)
Turun bk
26Monica Maamies (1534)
B-55Gaij Feodoroff (1192)
Savuton
27Jouko Leander ()
JbkTanja Oinonen ()
Jbk
28Pirkko Leander (1346)
ToppiKalevi Paavola (1242)
Toppi
29Meri Korhonen (1374)
TammerbridgePasi Suominen ()
Tammerbridge
30Riikka Pyhäluoto (1724)
KuBKArttu Pyhäluoto (1723)
KuBK
31Sonja Laasonen (2528)
TammerbridgeAleksi Aalto (3003)
B-19
32Seija Lahtinen (1102)
B-55Jussi Angervo (1101)
B-55
33Tiina Elsinen (1147)
B55Antti Elsinen (1148)
B55
34Pia Erkkilä (1115)
ToppiKari Engelbarth (1591)
Toppi
35Raimo Honkavuori ()
B19Tuula Honkavuori ()
B19
36Johan linden (1142)
SavutonChristina Hertzman (1156)
B-55
37Kirsi Vesterinen (1794)
B-55Juha Saarikoski (1469)
Savuton
38Heikki Lehtonen (2502)
OtapietiRaija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
39Marianne Lindstedt ()
KyrkslättKaj G Backas (1307)
Savuton
40Mikko Toivonen (1108)
OtapietiEeva Parviainen (1142)
B-55

Yhteensä 40 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun