Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Tampere Grand Slam 4

Kategoria: Grand Slam


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL ja Tampereen Bk Sami Mäki Lauantai, 14.10.2017 10:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 12.10.2017 21:00 Svenska klubben, Otavalankatu 9 25 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Riku Mattila (1349)
H6Maria Mylläri (2891)
H6
2Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
3Teija Tuomi (1809)
Akaan BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
4tatu heikkinen ()
lappBkosmo parviainen (1038)
savuton
5Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
6Robert Bjurström (1581)
TammerbridgeSini Siira (1012)
Tammerbridge
7Antti Saarinen (1436)
TammerbridgeAri Juutistenaho (2734)
Tampereen BK
8Olli Rahi (1325)
Porin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
9Oskari Koivu ()
Jyväskylän BKHermanni Huhtamäki ()
Ähtärin BK
10Sanna Kitti (1149)
VasaBkHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
11Raimo Raunto (1036)
SavutonKati Sandström (1001)
Turun bk
12Joakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt Bk Timo Halttunen (1447)
AKAAN BK
13Jonna Kaminen ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
14Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
15Erik Hansson (1464)
Kulo BridgeAleksi Aalto (3003)
B-19
16Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeJouko Leander (1347)
Jyväskylän bk
17Janne Rautanen (2717)
Vaasa bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bk
18Arttu Karhulahti ()
Salon bkVesa Fagerlund ()
Tampereen bk
19Vesa Alatalo (1594)
TammerbridgeJanne Virtanen (1417)
Tammerbridge
20Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeElina Laukkanen ()
Tammerbridge
21Vesa Paasivirta (1114)
TammerbridgePasi Suominen (1041)
Tammerbridge
22Harri Huotari (1566)
TammerbridgeMika Kiiskinen (1426)
Tampereen Bridgekerho
23Raimo Honkavuori (1117)
B19Tuula Honkavuori (1116)
B19
24Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
25Juho Granström (1806)
SavutonKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
26Jarmo Laakso ()
Salon bkMarko Ketola (1588)
Tampereen bk
27Nina Bagge ()
Vasa BKJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
28Ari Kyllönen (2326)
KajaaniJudo Luostarinen (X)
Kajaani
29Tatu Sammalisto ()
B-19Seppo Sauvola ()
OY-Bridge
30Teodor Velkov (1099)
TBKKurt-Erik Häggblom (1505)
ÅBK
31Henrik Solin (3132)
Åbo BKJari Böling (1504)
Åbo BK
32Klaus Harjunen ()
Kari Noponen (1092)
B-19
33Anni Mäkelä (1849)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
34Tero Koivu (1441)
Jyväskylän bkJanne Tuononen ()
Jyväskylän bk

Yhteensä 34 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun