Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

SM-parikilpailu, Etelä-itäisen piirin mestaruus

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kauko Koistinen Lauantai, 10.02.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 08.02.2018 21:00 Bridge Areena 25 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailu on karsintakilpailu 3.-4.3. pelattavaan SM-parikilpailuun. Kilpailuun saavat osallistua kaikki SBL:n jäsenkerhojen jäsenet.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Aleksi Aalto (3003)
B-19Erik Hansson (1464)
Kulo Bridge
2Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKPia Erkkilä (1115)
Toppi
3Kauko Koistinen (Vain Pm)
B-55 (Vain Pm)Clas Nyberg (Vain Pm)
Vasa Bk
4martin arle (1162)
avjohan lindén (1163)
savuton
5Sanna Kitti ()
Vasa BKKirsi Virtanen ()
TOPPI
6Vesa Pekkanen ()
SavutonIlona Vänni (1416)
Tammerbridge
7Jouko Paganus (1445)
EtiäisetChrister Englund ()
B55
8Joakim Fabritius ()
Kyrkslätt BKMartin Holmberg ()
B-55
9Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
10Harjunen Klaus (1105)
savutonMeinander Tor ()
savuton
11Risto Pekkanen (2740)
BB-55 HelsinkiTimo Pekkanen (2629)
BB-55 Helsinki
12Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiPaula Nurmi (1216)
Tapiolan Trikki
13risto nokka ()
mikkbkosmo parviainen (1038)
savuton
14Christina Hertzman (1156)
B 55Eeva Parviainen (1142)
B 55
15Pirkko Leander (1346)
ToppiKalevi Paavola (1242)
Toppi
16agneta berglund (1091)
AVmaria nordgren (1669)
AV
17Carola Tengström (1097)
AVGabriella Ahlvik (2197)
Hangö BK
18Christer Ekström (1764)
AVHeikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
19Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
20Juha Hämäläinen (1085)
TOPPIOlli Jalonen (1321)
B-55
21Aki Lehtinen ()
B55Kaarlo Ylinen (1238)
Savuton
22Juho Granström ()
SavutonMauri Saastamoinen ()
Kulo Bridge
23Markku Pekkinen (1829)
B-55Raija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
24Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
25Jussi Selinheimo (vain pm) ()
Jari Salonen (vain pm) ()
26Antti Aimala (2735)
Karhulan bkKari noponen (1092)
B-19
27Anders Johansson (1217)
Ekenäs BkJonny Barman (1547)
Ekenäs Bk
28Jonatan Gröndahl (3043)
Porvoon BKPetri Lindqvist (2538)
Porvoon BK
29Seppo Castren (1170)
SavutonMatti Sihvola (1158)
B-55
30Karri Kupari (2170)
B-55Pasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
31Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk

Yhteensä 31 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun