Suomeksi | På svenska | In English | Feedback | Admin


Tävlingar | Resultat | BBO-tävlingar

Jyväskylän Bk Grand Slam 1

Kategori: Grand Slam


Anmälningstiden har gått ut.

Visa alla anmälda | Visa alla tävlingar

Tävlingsinformation

ArrangörTävlingsledareDatumTid
 Jyväskylän Bk ja SBL Kati Sandström ja av.Lasse Utter Lördag, 17.02.2018 10:00
Sista anmälningsdagSista anmälningstidSpelplatsSpelavgift
 15.02.2018 21:00 Hotelli Alba, Ahlmaninkatu 4 Jyväskylä 25 €/pelaaja
Tilläggsinformation
 Kilpailussa pelataan 60 jakoa. Kilpailu kuuluu Grand Slam -sarjaan. Muut osakilpailut pelataan 31.3. Vaasassa, 28.7. Hangossa ja 27.10. Tampereella.
Resultat
Tävlingens resultat

Anmälda

Nro Spelare 1Klubb Spelare 2Klubb
1Olli Rahi (1325)
Porin BKKati Sandström (1001)
Turun BK
2Pasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan TrikkiMartti Meronen (1219)
Turun Bk
3Markku Pekkinen ()
B-55Lasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
4Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk
5Aleksi Aalto ()
B-19Petteri Nieminen ()
Jyväskylän BK
6Hannu Luhtala ()
TammerbridgePiia Ruottinen ()
Jyväskylän BK
7Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
8Orvo Backman (1603)
B-55Tuomas Vihavainen (1604)
B-55
9Jorma Valta (1145)
Jyväskylän BKMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
10Vilma Noponen (1809)
Akaan BkMikko Vänni (2815)
Porin Bk
11Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeIlona Vänni (1416)
Tammerbridge
12Outi Rahi (1293)
Porin BKMikko Johansson (2030)
Turun BK
13Janne Tuononen ()
Jyväskylän BKAapo Nieminen ()
Jyväskylän BK
14Hulda Ahonen (1348)
Tampereen bkKari Patana (1059)
Jyväskylän bk
15Vesa Fagerlund ()
Tampereen BkJuuso Fagerlund ()
B-19
16Jouni Juuri-Oja ()
JBKOsmo Kiema ()
JBK
17Anne Tallgren (2887)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bk
18Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
19Janne Rautanen (2717)
Vasa BkJan-Erik Mattfolk (2694)
Vasa Bk
20Seppo Sauvola ()
Oulun BKTimo Halttunen ()
Akaan BK
21Esa Laitinen (2446)
Lappeenrannan BKIlkka Uimonen (1129)
Lappeenrannan BK
22Marko Jurvanen (2312)
Jyväskylän BKOlli Pitkänen (2031)
Jyväskylän BK
23Anni Mäkelä (1849)
Salon BkVesa Pekkanen (2567)
Savuton
24Päivi Hämäläinen ()
Jyväskylän BKVeijo Nikkanen ()
Tammerbridge
25Jonna Kaminen ()
TammerbridgeKari Koivisto ()
B-19
26Matti Kinnunen (1052)
Pyhäsalmen BkToni Nurmesniemi (1879)
Pyhäsalmen Bk
27Toni Juopperi ()
OY-bridgeTimo Jalopaasi ()
Oulu BK
28Sanna Kitti (1149)
Vasa BKOlavi Kivipensas (1808)
Turun BK
29Teija Tuomi (1809)
Akaan bkJukka Aalto (1928)
B-19
30Olli Perkiö ()
Pieksämäen BKJuha Luostarinen ()
Kajaanin BK
31Antti Kauppila (1474)
OY-BridgeTimo Tero ()
OY-Bridge
32Martta Heino ()
Jyväskylän BKTanja Oinonen ()
Jyväskylän BK
33Ari Renvall ()
Jyväskylän BKReijo Sillanpää ()
Turun BK

Yhteensä 33 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa (PDF)