Suomeksi | På svenska | In English | Feedback | Admin


Tävlingar | Resultat | BBO-tävlingar

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Ranan Rimonin 80-vuotisjuhla parikilpailu

Kategori: Silver


Anmälningstiden har gått ut.

Visa alla anmälda | Visa alla tävlingar

Tävlingsinformation

ArrangörTävlingsledareDatumTid
 B-19 Hämeenlinna Kati Sandström Lördag, 14.04.2018 11:00
Sista anmälningsdagSista anmälningstidSpelplatsSpelavgift
 13.04.2018 18:00 Hämeensuoja, Palokunnankatu 12 15€/pelaaja + 2€vuokra
Tilläggsinformation
 
Resultat
Tävlingens resultat

Anmälda

Nro Spelare 1Klubb Spelare 2Klubb
1Mikko Nieminen (1354)
Turun bkJorma Sipilä (2957)
B-19
2Wiki Wikholm ()
Ranan Rimon (1197)
B-19
3Mika Kiiskinen (1426)
Christer Björkman (2126)
4Lassi Laine (2114)
B-19Jouko Kankaanpää (1463)
B-19
5Aleksi Aalto (3003)
B-19Erik Hansson (1464)
Kulo Bridge
6Klaus Harjunen (1105)
SavutonMartti Meronen (1219)
Turun Bk
7Jukka Mäntylä (2612)
SavutonKalevi Paavola (1242)
Toppi
8Olli Rahi (1325)
Porin BKKati Sandström (1001)
Turun BK
9Sami Mäki (2804)
Tampereen BkMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
10Raili Asa1693 (1693)
B-19Leena Eerikäinen (1922)
B-19
11Erkki Becker (1465)
Lappeenrannan BKAlexey Musikhin (1533)
B-19
12Hanna Suominen (1685)
B-19Sirkka Tuomola (1658)
B-19
13Finn Wardi ()
B55Kaj G Backas (1307)
Savuton
14Osmo Parviainen ()
Savutonhannu ojanen ()
ota pieti
15Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
16Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeKari Koivisto (1428)
B-19
17Väinö Kelhä ()
TapiolaJarmo Laakso (1365)
Salo Bk
18Arja Kummila (3006)
B-19Pirjo A Nurminen (1694)
B-19
19Anja Leinikka (2176)
akaa Eira Lehto (1866)
b-19
20Jouni Kaitila ()
B-19Kari Stenroos (1538)
B-19
21Seppo Castren (1170)
SavutonMatti Sihvola (1158)
B-55
22Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
23Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
24Tatu Sammalisto ()
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19
25Olavi Kivipensas (1808)
Turun BkMaria Mylläri (2891)
H6
26Anni Mäkelä (1849)
Salon BkVesa Pekkanen (2567)
Savuton
27Maria Nordgren ()
AVJoakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
28Markku Pulli (1976)
B-19Paavo Isotalo (1628)
B-19
29Jarmo Räty (1088)
Tapiolan trikkiRaimo Auranen (1213)
Tapiolan trikki
30Kari koivula ()
Janne ekholm ()

Yhteensä 30 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun