Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Tapiolan Trikki ABC-parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tapiolan Trikki Raija Tuomi Lauantai, 10.11.2018 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 09.11.2018 18:00 Bridge Areena 15
Lisätietoja
 Ylimääräiset palkinnot parhaalle B-parille (80 MP/pari ) ja C-parille (20 MP/pari). Kilpailun jälkeen Tapiolan Trikki tarjoaa osallistujille pientä naposteltavaa. Tervetuloa!
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Jari Bäckström (1119)
SavutonRaimo Raunto (1036)
Savuton
2Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiPaula Nurmi (1216)
Tapiolan Trikki
3Raimo Auranen (1213)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
4Teija Tuomi (1809)
AKAATero Topra (1798)
KUB
5Janne Kallunki ()
OtapietiJohan Herrgård (1767)
AV
6Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
7Erik Hansson (1464)
KuloHeikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
8Maria Mylläri ()
Turun BKKlaus Harjunen ()
savuton
9Kaija Peltola (1610)
Tapiolan trikkiHarri Sabelström (1609)
Tapiolan Trikki
10Pirkko Leander (1346)
SAVUTONHarry v. Haartman (1222)
Tapiolan Trikki
11Oili Leskelä-Mustonen (2602)
Bridge55Iris Schiewek (2667)
Bridge55
12Vesa Fagerlund (1268)
Tampereen BkKauko Koistinen (1438)
B55
13Osmo Parviainen ()
SavutonJohan Linden ()
Savuton
14Ulla Sarajärvi (2118)
Tapiolan TrikkiPirjo Räty (1087)
Tapiolan Trikki
15Tuula Sivula (1210)
TrikkiPirkko Hyvärinen (1341)
Trikki
16Tuula Penttilä (2676)
Tapiola TrikkiMatti Penttilä (2797)
Tapiolan Trikki
17Markku Aarikka (1746)
Tapiolan TrikkiKaarina Ojala (2331)
Tapiolan Trikki
18Karri Kupari (2170)
B-55Gabriella Ahlvik (2197)
Hangö Bk
19Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVChrister Ekström (1764)
AV
20Hillevi Vuori (1840)
AVMargareta Helenefors-Grönstrand (2097)
AV
21Sven-Olof Lindroos (2191)
AVLeila Horelli (3060)
AV
22Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
23Terhi Tuominen (2486)
Kulo BridgePekka Tuominen (2729)
Kulo Bridge
24Taru Reinikainen (1259)
B55Olavi Lounevaara (1512)
B55
25Kirsi Virtanen ()
TOPPIHarri Kivi-Koskinen ()
B55
26Risto Pekkanen (2740)
B55Helinä Hellgren-Pekkanen (2745)
B55
27Seija Lahtinen (1102)
B-55Jussi Angervo (1101)
B-55
28Memme Aranko (1239)
AVHeike Koistinen (2915)
Savuton
29markku kuikka (2607)
savutontoivo nurmi (1958)
toppi
30Virpi von Gruenewaldt (1394)
Kulo BridgeAnna Norrman (1957)
Kirkkonummen bk
31Martti Aalto (2659)
ToppiJarmo Kinnunen (2256)
Babs
32Timo Halttunen ()
AkaaMarkku Pekkinen (1829)
B-55
33Johan Bargum (1271)
AVGeo Stenius (1964)
AV
34Anna-Liisa Blom (1605)
Oili Kinnunen (1229)
B 55
35Juha Arponen (1963)
PmkBkJarmo Rytkönen (2535)
PmkBk

Yhteensä 35 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun