Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Loppiaskisat Mixed

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Turun BK Kati Sandström Perjantai, 04.01.2019 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 03.01.2019 20:00 TST, Kanslerintie 19 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 Juniorit pelaavat ilmaiseksi
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Leena Torkki (1352)
TBKJorma Saari (1925)
TBK
2Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeMartti Meronen (1219)
Turun Bk
3Vilma Noponen (1093)
Akaan BkJanne Vesterinen (1240)
Porin Bk
4Kristina Fagerlund (1328)
ÅbkMikko Nieminen (1354)
Turun Bk
5Nina Bagge ()
Vasa BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
6Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
7Pirjo Nordström ()
Porin BKMikko Johansson (2030)
8Gabriella Ahlvik (2197)
Hangö BKKarri Kupari (2170)
B-55
9Maria Mylläri (2891)
Olavi Kivipensas (1808)
10Eeva Ilmarila ()
Kulo BridgeJukka Pettersson (3023)
Salon Bk
11Varpu Honkakoski (1254)
Salon BkHenrik Laaksonen (2837)
Salon Bk
12Toni Juopperi (2743)
OY-BridgeTeija Tuomi (1809)
Akaan BK
13Arppe Timo ()
Kunze Marja ()
TBK
14Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylän BKPetteri Nieminen (3068)
Jyväskylän BK
15Timo Järvi (1420)
Turun BkTatiana Mylläri (1419)
Turun Bk
16Maijaliisa Nieminen ()
Turun BKIlkka Uimonen (1129)
Lappeenrannan BK
17Marko Ketola ()
Tampereen BKKati Sandström ()
Turun BK
18Salme Amberla (1872)
TBKHeikki Kaisti (1356)
TBK
19Anita Birstolin (2713)
TBKPyry Lapintie ()
TBK
20Marjatta Nordlund (1351)
Turun BKReijo Sillanpää (1489)
Turun BK
21Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
22Sanna Kitti (1149)
Vaasan BKMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
23Anne Vesanen (2941)
Salon BkPertti Partanen (1370)
Salon Bk
24Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
25Marja-Liisa Frey ()
Turun BKTarmo Rantalankila ()
Lappeenrannan BK
26Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
27Outi Rahi (1293)
Porin BkPasi Suominen (1041)
Tammerbridge
28Kaisa Tuisku (2848)
TammerbridgeVesa Alatalo (1594)
Tammerbridge
29Sini Alatalo (1012)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen BK
30Annu Laukkanen (1278)
TBKSeppo Laine (1333)
TBK
31Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeVesa Fagerlund (1268)
Tampereen BK
32Pia Erkkilä (1115)
ToppiArttu Karhulahti (1616)
Salon bk
33Anni Mäkelä (1849)
Christer Björkman (2126)
B-55
34Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeTeodor Velkov (1099)
Turun BK

Yhteensä 34 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun