Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-parikilpailu, Etelä-itäisen Aluemestaruus

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Anni Mäkelä Lauantai, 16.02.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 14.02.2019 21:00 Bridge Areena, Helsinki 50 €/pari
Lisätietoja
 Pari voi pelata vain aluemestaruudesta merkitsemällä AM nimensä tai kerhotiedon perään.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Risto Pekkanen (2740)
B55Timo Pekkanen (2629)
B55
2Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKIlona Vänni (1416)
Tammerbridge
3Pekka Nöjd (AM) ()
Kulo BridgeJari Salonen (AM) (1175)
Kulo Bridge
4Raimo Raunto (1036)
SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
5Anni Mäkelä (1849)
B-55Christer Björkman (2126)
B-55
6Kimmo Leppänen (2914)
B-55Seppo Andersson (2912)
B-55
7Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
8Antti Aimala (2735)
Karhulan BKOskari Koivu (2718)
Jyväskylän BK
9Joakim Fabritius (1159)
Kirkkonummen BKSeppo Räsänen (1444)
Savuton
10Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
11Karri Kupari ()
B-55Pasi Kuokkanen ()
Tapiolan Trikki
12Harry v Haartman (AM) (1222)
Tapiolan TrikkiAnja Tuomi (AM) (1330)
Tapiolan Trikki
13Aleksi Aalto (3003)
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19
14Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetKari Engelbarth (1591)
Toppi
15Harjunen Klaus (1105)
savutonLinden Johan ()
savuton
16Juha Hämäläinen (1085)
ToppiOlli Jalonen (1321)
B55
17Christer Englund (1844)
B-55Heikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
18Christina Hertzman (1156)
B 55Eeva Parviainen (1142)
B 55
19Tor Meinander (1086)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
20Ranan Rimon (1197)
B-19Jorma Sipilä (2957)
B-19
21Erik Hansson (1464)
Kulo BridgeMauri Saastamoinen (1831)
Kulo Bridge
22Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
23Maria Nordgren am (1669)
AV Carola Tengström am (1097)
AV
24Jarkko Kortemäki (1799)
KUBTero Topra (1798)
KUB
25Pirkko Leander (1346 )
Toppi Kalevi Paavola (1242 )
Toppi
26Pia Erkkilä (1115)
ToppiRaija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
27Viktor Issupov (3090)
Kirkkonummen BKJussi Haapakangas (2138)
B-55
28Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkVesa Fagerlund (1268)
Salon Bk
29Matti Koivisto (1695)
B55Olli Puurtinen (1696)
B55
30Janne Tuononen (2648)
JyväskylänVesa Pekkanen (2567)
Savuton
31Jesse Jäkärä (2724)
B-55Mika Karjalainen (1073)
B-55
32Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk
33Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
34Lars Carlsson (1225)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
35Anders Johansson (1217)
Ekenäs BKJonny Barman (1547)
Ekenäs Bk
36väinö kelhä ()
amosmo parviainen ()
am

Yhteensä 36 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun