Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-parikilpailu, finaali (2-päiväinen)

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Kati Sandström Lauantai, 16.03.2019 10:30
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 18.02.2019 12:01 Bridge Areena 100 €/pari
Lisätietoja
 Kilpailuun on esikarsittu 36 paria. Mikäli poisjääntejä tulee, menevät paikat aluekarsintojen perusteella lasketun jonotuslistan mukaisesti seuraavalle varasijalle. Ilmoita viipymättä poisjääntisi osoitteeseen office(ÄT)bridgefinland.com jotta seuravaa saadaan hankittua tilalle mahdollisimman nopeasti. Jonotuslista julkaistaan SBL:n verkkosivuilla.

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Kauko Koistinen (1438)
B-55Clas Nyberg (1167)
Vasa Bk
2Pia Erkkilä (1115)
TOPPIRaija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
3Klaus Harjunen (1105)
SavutonJohan Lindén (1163)
Savuton
4Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BkIlona Vänni (1416)
Tampereen Bk
5Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkVesa Fagerlund (1268)
Salon Bk
6Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
7Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
8Erik Hansson (1464)
Kulo BridgeMauri Saastamoinen (1831)
Kulo Bridge
9Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
10Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetKari Engelbarth (1591)
TOPPI
11Christer Englund (1844)
B-55Heikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
12Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan BkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan Bk
13Christina Hertzman (1156)
B-55Eeva Parviainen (1142)
B-55
14Aleksi Aalto (3003)
B-19Jukka Aalto (1928)
B-19
15Viktor Issupov (3090)
Kirkkonummen BkJussi Haapakangas (2138)
Kirkkonummen Bk
16Raimo Raunto (1036)
SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
17Lars Carlsson (1225)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
18Taru Suppula (1100)
TOPPIJussi Tamminen (1320)
B-55
19Ranan Rimon (1197)
B-19Jorma Sipilä (2957)
B-19
20Jyrki Lahtonen (1569)
ÅBKJari Böling (1504)
ÅBK
21Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgePasi Suominen (1041)
Tammerbridge
22Mikko Toivonen (1108)
SABL "Otapieti"Kari Noponen (1092)
SABL "Otapieti"
23Outi Rahi (1293)
Porin BkTeodor Velkov (1099)
Turun Bk
24Markku Pekkinen (1829)
B-55Pekka Uskali (1506)
Turun Bk
25Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
26Kari Kanerva (1366)
Salon BkJarmo Laakso (1365)
Salon Bk
27Sami Mäki (2804)
Tampereen BkMarko Ketola (1588)
Tampereen Bk
28Seppo Laine (1333)
Turun BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
29Lasse Bergroth (1040)
Salon BkMikko Nieminen (1354)
Turun Bk
30Seppo Sauvola (1050)
OY-BridgeLasse Utter (1013)
Jyväskylän Bk
31Osmo Haljoki (1063)
Oulun BKAntti Kauppila (1474)
OY-Bridge
32Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylän BkJouko Leander (1347)
Jyväskylän Bk
33Petteri Nieminen (3068)
Jyväskylän BkJanne Seppälä (1007)
KuBK
34Reetta Rekonen (2469)
Vasa BkReko Märsylä (1453)
Vasa Bk
35Timo Sairanen (1034)
Oulun BKTimo Tero (1035)
OY-Bridge
36Janne Ekholm (1401)
Lahden BkOlli Perkiö (1139)
Pieksämäen Bk

Yhteensä 36 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun