Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM-Swiss IMP's (2-päiväinen)

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Anni Mäkelä Lauantai, 18.05.2019 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 16.05.2019 21:00 Bridge Areena, Hiomotie 10 Helsinki 50 €/pelaaja
Lisätietoja
 Tilarajoitusten vuoksi kilpailuun voi osallistua korkeintaan 56 paria. Kilpailuun saavat osallistua myös ulkomaisten liittojen pelaajat.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Seppo Sauvola (1050)
OY-BridgeLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
2Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BKAntti Aimala (2735)
Kotkan Bk
3Fred Sundwall (1098)
AVJohan Herrgård (1767)
Otapieti
4Marko Ketola (1588)
Tampereen BKKati Sandström (1001)
Turun BK
5Jari Bäckström (1119)
SavutonSue Bäckström (1118)
Savuton
6Vesa Fagerlund (1268)
Salon BkKauko Koistinen (1438)
B55
7Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
8Jussi Kantele (2445)
JKLChrister Björkman (2126)
B55
9Jesse Jäkärä (2724)
B-55Mika Karjalainen (1073)
B-55
10Sanna Kitti (1149)
Vasa BKSini Alatalo (1012)
Tammerbridge
11Agneta Berglund (1091)
AVGabriella Ahlvik (2197)
AV
12Viktor Issupov (3090)
Kirkkonummen BKJussi Haapakangas (2138)
B-55
13Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
14Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetKari Engelbarth (1591)
Toppi
15Raija Tuomi (1332)
Tapiolan TrikkiPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
16Klaus Harjunen (1105)
savutonJari Salonen ()
17Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
18Martin Arle (1162)
AVJohan Linde'n (1163)
Savuton
19Puumalainen Arto (1082)
LprBkNokka Risto (1130)
MikkBk
20Pia Erkkilä (1115)
ToppiMarkku Pekkinen (1829)
B-55
21Maria Mylläri (2891)
Salon BkOlavi Kivipensas (1808)
Salon Bk
22Erik Hansson (1464)
Kulo BridgeMauri Saastamoinen (1831)
Kulo Bridge
23Ivar Kalma ()
EEArvo Priimägi (1382)
Salon bk
24Jüri Aava ()
EEVahur Kurig ()
EE
25Mirja Mäntylä (1039)
TammerbridgeMarkku Lähteenoja (1448)
Savuton
26Erkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bkPirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bk
27Tero Topra (1798)
KUBJarkko Kortemäki (1799)
KUB
28Vesa Pekkanen (2567)
SavutonSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
29Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
30Ritva Puolakka (2760)
B-55Ilpo Tiihonen (2890)
B-55
31Pasi Kuokkanen ()
Tapiolan TrikkiJukka Porkka ()
Tapiolan Trikki
32Kari Patana (1059)
Jyväskylän BkJuho Granström (1806)
Savuton
33Pirkko Leander (1346 )
Toppi Kalevi Paavola (1242 )
Toppi
34Matti Koivisto (1695)
B-55Olli Puurtinen (1696)
B-55
35Teno Lutter ()
EEMartti Meronen (1219)
Turun Bk

Yhteensä 35 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun