Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

36. Tammerbridge Tournament MP-Mixed

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Tammerbridge Sami Mäki Perjantai, 07.06.2019 18:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 06.06.2019 18:00 Svenska klubben, Otalavalankatu 9 (13+2)€
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylän BKPasi Suominen (1041)
Tammerbridge
2Sini Alatalo (1012)
TammerbridgeOskari Koivu (2718)
Jyväskylän BK
3Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeAri Kyllönen (2326)
Kajaanin BK
4Teija Tuomi (1809)
Akaan BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
5Sylvia Cederberg-Kola (3081)
Tampereen BKJanne Virtanen (1417)
Tammerbridge
6Elina Laukkanen ()
TammerbridgeJanne Seppälä ()
KuBK
7Riitta Jaakonaho (2859)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
8Kaisa Tuisku (2848)
TammerbridgeOlli-Pekka Hinkkanen (2057)
Porin Bk
9Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeJanne Vesterinen ()
10Carola Tengström (1097)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
11Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423)
Tammerbridge
12Kirsi Kaarisola (2600)
TammerbridgeKari Stenroos (1538)
B-19
13Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BkSusanna Yli- Suomu (2342)
Seinäjoen Bk
14Kirsi Virtanen (1069)
ToppiMarko Ketola (1588)
Tampereen BK
15Nina Tyni (2863)
TammerbridgeVesa Alatalo (1594)
Tammerbridge
16Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
17Vuokko Rounioja (1774)
TammerbridgeMikko Vänni (2815)
Porin bk
18Aivi-Tiina Veräväinen (1072)
TammerbridgeKalevi Marjamäki ()
Tammerbridge
19Alexey Musikhin (1533)
Elena Khonicheva (1516)
20Jesse Jäkärä (2724)
B55Tytti Kosola (3106)
Tammerbridge
21Kati Sandström (1001)
Turun BKPatrik Eriksson (1263)
Turun BK
22Liisa Jalkanen (1077)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
23Karoliina Kanniainen (1899)
Jyväskylän bkAntti Aimala (2735)
Kotkan bk
24Paula Nurmi (1216)
Tapiolan TrikkiHannu Ojanen (1215)
Otapieti
25Martta Heino (1017)
Jyväskylän BKToivo Tikkanen (1004)
Kouvolan BK
26Jouko Leander ()
JbkTanja Oinonen ()
Jbk
27Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
28Riitta Salvén (2634)
BK SlamRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
29Anni Mäkelä (1849)
Salon BkVesa Pekkanen (2567)
Savuton

Yhteensä 29 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun