Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

BBO-LIIGA SUOMALAISILLE

Kategoria: BBO-kilpailu


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 BBOFinland Lasse Utter Keskiviikko, 20.03.2019 22:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 20.03.2019 22:00 oma kone joukkuemaksu
Lisätietoja
 Lasse Utter puh.040-7478528 e-mail lasse.utter@kolumbus.fi

Ilmoittautuneet

Nro JoukkuePelaajat Kerho Lisätietoja
1KESKI-SUOMILasse Utter ()
Tero Koivu ()
Kari Patana ()
Marko Jurvanen ()
Olli Pitkänen ()
Jorma Valta ()
Jyväskylän BK
Jyväskylän BK
Jyväskylän BK
Jyväskylän BK
Jyväskylän BK
Jyväskylän BK
Lasse Utter puh.040-7478528
2Lake BottomTimo Järvi (1420)
Reijo Sillanpää (1489)
Tapio Siivonen (1561)
Heikki Mattila (2657)
Martta Heino (1017)
Tanja Oinonen (2272)
thjj
erjs
new_deal
hesu_1
vompatti
SpadeXX
timojarvi@gmail.com 0400812897
3Helminiemen HelmetLiisa Jalkanen (1226)
Jarmo Reinikainen (1706)
Martta Haukipuro (1220)
Janne Haukipuro (1231)
Riikka Pyhäluoto ()
Arttu Pyhäluoto ()
punaturkki
jason73
marttah
haukijanne
riikap
arttup
liisa.punaturkki@gmail.com 050 5972 830
4SaloHenrik Laaksonen ()
Birger Salonen ()
Velipekka Lukka ()
Varpu Honkakoski ()
Anne Vesanen ()
laakhe
Bridgebia
veepeex1
varpuh
A kalman
riitta-liisa.makela@smail.fi, 050-324 0234
5WillimiehetTero Topra (1798)
Jari Torvela (1597)
Esa Laitinen (2446)
Erkki Becker (1465)
Ilkka Uimonen (1129)
Jarkko Kortemäki (1799)
KUB
LprBK
LprBK
LprBK
LprBK
KUB
tero,topra@gmail.com 050-3801474
6LeiditPia Erkkilä ()
Raija Tuomi ()
Hulda Ahonen ()
Ilona Vänni ()




Pia 044-5553525
7PIEKSUTMauri Eliala ()
Matti Laaksonen ()
Tauno Kähkönen ()
Jarmo Rytkönen ()
Olli Perkiö ()
Ari Laine ()
kolikko
MZA
ruutu3
alanvanlit
Ollip
arifi
cpt MZA 0445882548 mzalaaksonen@gmail.com
8Katin KontitKati Sandström (Cats3)
Mikko NIeminen ()
Annu Laukkanen ()
Patrik Eriksson ()
kativsandstrom.at.gmail.com



9Finland U21Aarne Koivu (aarne_k)
Aapo Nieminen (superSpede)
Arttu Keisala (Otso989)
Daniel Hiironen (Panda 19)
Jyväskylän BK
Jyväskylän BK
Ähtärin BK
Ähtärin BK
Aarne Koivu 0443218222 aa.koivu@gmail.com
10Oy Ruotsi AbOskari Koivu ()
Antti Aimala ()
Seppo Sauvola ()
Hermanni Huhtamäki ()
Erik Hansson ()
Castor Mann ()
osku7
AnttiA
zebutin
hermannihu
HansEri1
Castor01
okoivu@gmail.com/044-3431053
11KanasetYrjö Tolvanen (tolvyrj)
Timo Koivunen ()
Hannu Salminen (hande56)
Jonatan Gröndahl (gystae74)
Tero Venäläinen (teroveee)
Jan Zimmer (janzi)






jwzimmer@gmail.com / 050 5628991
12Napapiirin SankaritVeijo Tikka ()
Mika Suopajärvi ()
Janne Runtti ()
XX ()
ZZ ()
YY ()






Veijo Tikka
13World Class Team WCTPiia Ruottinen ()
Taru Suppula ()
Meri Korhonen ()
Pasi Suominen ()
Tapio Viren ()
NN ()






Piruotti@gmail.com
14Eriko(ko)isten joukkueJanne Seppälä ()
Pekka Söderlin ()
Aleksi Aalto ()
Jari Bäckström ()
Petteri Nieminen ()
Tatu Sammalisto ()






Yhteensä 14 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun