Suomeksi | På svenska | In English | Feedback | Admin


Tävlingar | Resultat | BBO-tävlingar

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko Hanko Cup 1. istunto

Kategori: Guld


Anmälningstiden har gått ut.

Visa alla anmälda | Visa alla tävlingar

Tävlingsinformation

ArrangörTävlingsledareDatumTid
 SBL Anni Mäkelä ja Sami Mäki Lördag, 20.07.2019 11:00
Sista anmälningsdagSista anmälningstidSpelplatsSpelavgift
 18.07.2019 21:00 Voimakasiini 15 €/pelaaja/päivä
Tilläggsinformation
 Hanko Cup on neljän istunnon kaksipäiväinen kilpailu. Hanko Cupissa voi pelata myös yksittäisen osakilpailun. Siitä on ilmoitettava kilpailunjohtajalle. Yhden istunnon pelimaksu on 12 euroa/pelaaja.
Resultat
Tävlingens resultat

Anmälda

Nro Spelare 1Klubb Spelare 2Klubb
1Pasi Kuokkanen ()
Ari Pöppönen ()
2Tuomas Vihavainen (1604)
B-55Orvo Backman (1603)
B-55
3Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
B-55
4Petteri Nieminen ()
Jyväskylän BKKati Sandström ()
Turun BK
5Toivo Tikkanen (1004)
Kouvolan BKKari Varto (2562)
Puijon B
6Sanna Kitti (1149)
Vasa BKMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
7Seppo Sauvola ()
Oulun BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
8Vesa Pekkanen ()
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
9Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
10Tatu Heikkinen (1164)
LprBkOsmo Parviainen ()
BUL
11Teija Tuomi (1809)
Akaan BkVilma Noponen (1093)
Akaan Bk
12Janne Vesterinen (1240)
Porin bkMikko Vänni (2815)
Porin bk
13Taru Suppula ()
Toppi Piia Ruottinen ()
JBK
14Olli Rahi (1325)
Porin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
15Janne Seppälä (1007)
KuBkPekka Söderlin (1226)
KuBk
16Nina Bagge (2468)
Vasa BkLiisa Jalkanen (1226)
KuBk
17Outi Rahi ()
Timo Ollila ()
18Risto Rossi (1572)
B-55Pauli Lunden (2187)
B-55
19Mikko Toivonen ()
Jukka Porkka ()
20Seppo Andersson (2912)
B-55Kimmo Leppänen (2914)
B-55
21janne Rautanen (2717)
VBKJan-Erik Mattfolk (2694)
VBK
22Elina Laukkanen ()
TammerbridgeKirsi Virtanen ()
Toppi
23Eeva Parviainen (1142)
B 55Olli Jalonen (1321)
B 55
24Vesa Leskelä ()
OtapietiJussi Tamminen ()
B-55
25Pekka Nöjd ()
KulobridgeJari Salonen (1175)
Kulobridge
26Jukka Pesonen (1096)
B-55Sakari Stubb (1178)
B-55
27Kalervo Aro (1503)
Turun BkTimo Arppe (1166)
Turun Bk
28Pia Erkkilä (1115)
ToppiMarkku Pekkinen (1829)
B-55
29Raimo Raunto (1036)
SavutonJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
30Agneta Berglund (1091)
AVKurt Berglund (1446)
AV
31Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
32Jesse Jäkärä (2724)
B-55Mika Karjalainen (1073)
B-55
33Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
34Jussi Kantele ()
Osmo Kiema ()
JBK
35Eija Tornio ()
Lahden bkMaria Tulonen (1345)
Lahden bk
36Aapo Nieminen ()
JyväskyläJaska Reinikainen ()
Kuopio
37Osmo Haljoki ()
OulunBkTimo Sairanen ()
OulunBk
38Carola Tengström (1097)
AVFred Sundwall (1098)
AV
39Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVPer-Ivar Norberg (1790)
AV
40Lars Carlsson (1225)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
41Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
42Matti Holmstén (1311)
KUBSeppo Asikainen (1312)
KUB
43Marko Ketola (1588)
Tampereen BkRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
44Maria Nordgren ()
AVJoakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
45Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetKari Engelbarth (1591)
Toppi
46Seppo Castren (1170)
SavutonMatti Sihvola (1158)
B-55
47Christina Hertzman (1156)
B-55Birgit Bärlund (1152)
AV
48Memme Aranko (1239)
AVBörje Ehn ()
Vasa BK
49Jarkko Kortemäki (1799)
KUBJuhani Pennanen (1549)
Lahden Bk
50Tero Topra (1798)
KUBJari Torvela (1597)
LprBK
51Matti Koivisto (1695)
B-56Olli Puurtinen (1696)
B-55
52Toni Juopperi (2743)
OY-BridgeAntti Aimala (2735)
Kotkan BK
53Ensio Lehtinen (1184)
Salon BkBirger Salonen (1385)
Salon Bk
54Monica Maamies (1534)
B55Svamte Degert (2603)
Savuton
55Pirkko Leander (1346)
ToppiHarry v.Haartman (1222)
Tapiolan Trikki
56Kristina Fagerlund (1328)
ÅbkAnnu Laukkanen (1278)
TBK
57Vesa Viirelä (1997)
ÄbkMarko Yltiö (2055)
Äbk
58Arvo Priimägi ()
Salon BkJarmo Laakso (1365)
Salon Bk
59Jari Bäckström (1119)
SavutonSeppo Niemi (1362)
B-55
60Tuula Aaltonen (1493)
Rauman bkMarjatta Panhelainen (1494)
Rauman bk
61Jyrki Lahtonen (1569)
Åbo BKJari Böling (1504)
Åbo BK
62Kurt-Erik Häggblom (1505)
Åbo BKTimo Linnossuo (1490)
Salon BK

Yhteensä 62 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun