Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko Parikilpailu 1

Kategoria: Kulta


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Sami Mäki ja Timo Sairanen Maanantai, 22.07.2019 15:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 21.07.2019 18:00 Voimakasiini 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Teija Tuomi ()
Akaan BkAri Pöppönen ()
Kajaanin Bk
2Tuomas Vihavainen (1604)
B-55Orvo Backman (1603)
B-55
3Mikko Toivonen ()
OtapietiPasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
4Arttu Karhulahti ()
Salon BKLasse Utter (1013)
Jyväskylän BK
5Johan Lindén (1163)
SavutonKati Sandström (1001)
Turun BK
6Riku Erkkilä (1150)
ToppiMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
7Janne Rautanen ()
Vasa BkPetteri Nieminen ()
Jyväskylän Bk
8Raimo Raunto (1036)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
9Monica Maamies (1534)
B55Timo Arppe (1166)
Turun Bk
10Sini Alatalo (1012)
TemmerbridgeVesa Pekkanen (2567)
Savuton
11Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Vänni (2815)
Porin Bk
12Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
13Sanna Kitti ()
VASA BKPiia Ruottinen ()
JBK
14Joakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
15Janne Seppälä ()
KuopioVesa Leskelä ()
Otapieti
16Tatu Heikkinen ()
LprBkArto Puumalainen ()
LprBk
17Kari Noponen ()
Jukka Porkka ()
18Kaisu Puumalainen (3111)
Lappeenrannan BkNawel Settouti ()
19Seppo Andersson (2912)
B-55Kimmo Leppänen (2914)
B-55
20Osmo Parviainen ()
Markku Pekkinen (1829)
B-55
21Sakari Stubb ()
B-55Jari Salonen (1175)
Kulobridge
22Paula Nurmi (1216)
Tapiolan trikkiJukka Pesonen (1096)
B-55
23Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
24Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
25Arto Keloharju (1106)
KUBMika Karjalainen (1073)
B-55
26Osmo Kiema (1028)
JBKPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
27Toni Bäckström ()
SavutonPasi Suominen ()
Tammerbridge
28Reko Märsylä (1453)
Vasa BkReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
29Eija Tornio ()
Lahden bkMaria Tulonen (1345)
Lahden bk
30Osmo Haljoki ()
OulunBkJanne Ekholm ()
LahdenBk
31Börje Ehn (2807)
VBKJan-Erik Mattfolk (2694)
VBK
32Birgit Bärlund (1152)
AVLars Carlsson (1225)
AV
33Marko Talgren ()
PoriJaska Reinikainen ()
Kuopio
34Carola Tengström (1097)
AVMerja Viitasalo (1762)
TapTrikki
35Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVLeif-Erik Forsberg (2064)
AV
36Anne Talgren ()
RaumaAapo Nieminen ()
Jyväskylä
37Matti Holmstén (1311)
KUBSeppo Asikainen (1312)
KUB
38Jonna Kaminen (1586)
TammerbridgeRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
39Riku Mattila (1349)
Salon BkAnni Mäkelä (1849)
B-55
40Riitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon BkTimo Mäkelä (1319)
Salon Bk
41Seppo Niemi (1362)
B-55Kari Engelbarth (1591)
Toppi
42Hulda Ahonen (1348)
Tampereen BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
43Olli Jalonen ()
Väinö Kelhä (1103)
Tapiolan Trikki
44Anu Goodman ()
Memme Aranko (1239)
AV
45Jarkko Kortemäki (1799)
KUBJuhani Pennanen (1549)
Lahden Bk
46Nina Bagge (2468)
Vasa BkJanne Vesterinen (1240)
Porin bk
47Olli Rahi (1325)
Porin BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
48Klaus Harjunen (1105)
SavutonChristina Hertzman (1156)
B-55
49Elena Shokhan ()
MinskPavel Klebanovich ()
Minsk
50Seppo Sauvola (1050)
OY-BridgeToni Juopperi (2743)
OY-Bridge
51Maria Mylläri (2891)
salon bkOlavi Kivipensas (1808)
salon bk
52Pirkko Leander ()
ToppiEeva Parviainen ()
B 55
53Jussi Kantele ()
Olli Puurtinen (1696)
B-55
54Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
55irmeli wuoristo-salonen (2253)
B-55dariusz morawski (3131)
B-55
56Martti Nieminen (2290)
EtiäisetTuula Keso (2162)
B55
57Fred Sundwall (1098)
AVPer-Ivar Norberg (1790)
AV
58Arto Kosonen (2368)
KUBJaakko Elokorpi (1684)
Savuton
59Outi Rahi (1293)
Porin bkTeodor Velkov (1099)
Turun bk
60Håkan Bjurström (1305)
Ekenäs BkGösta Eriksson (2335)
Karis Bk
61Olivia Laufer ()
Gabriella Ahlvik (2197)
AV
62Pentti Leino (2472)
SavutonPetri Ukkonen (1127)
Etiäiset
63Heikki Lehtonen (2502)
OtapietiRaija Tuomi (1332)
Tapiolan Trikki
64Kirsi Vesterinen (1794)
Porvoon BkJuha Saarikoski (1469)
Savuton
65Jarmo Laakso ()
Timo Linnossuo ()
66Leena Bützow ()
B-55Toivo Tikkanen ()
Kouvolan Bk
67Mati Sihvola ()
B-55Ranan Rimon (1197)
b-19
68Marko Ketola (1588)
Tampereen bridgekerhoTaru Suppula (1100)
Toppi
69Tero Topra (1798)
KUBJari Torvela (1597)
LprBK
70Ari Kyllönen ()
Kajaanin BKJussi Tamminen (1320)
B55

Yhteensä 70 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun