Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Hangon Bridgeviikko IMP-parikilpailu

Kategoria: Barometri


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Anni Mäkelä ja Maria Mylläri Tiistai, 23.07.2019 15:15
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 22.07.2019 18:00 Voimakasiini 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailu alkaa välittömästi palkintojenjakoseremonian jälkeen. Pelipaikalla on ilmoittauduttava kello 14:45-14:59 välisenä aikana.

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Tuomas Vihavainen (1604)
B-55Orvo Backman (1603)
B-55
2Jukka Porkka (1146)
Tapiolan TrikkiPasi Kuokkanen (1405)
Tapiolan Trikki
3Janne Seppälä (1007)
Jyväskylän BkPetteri Nieminen (3068)
Kuopio Bk
4markku pekkinen ()
b55lasse utter (1013)
jyväskylän bk
5Raimo Raunto (1036)
SavutonKati Sandström (1001)
Turun BK
6Tatu Heikkinen ()
Lappeenrannan BkAri Pöppönen ()
Kajaanin Bk
7Hulda Ahonen (1348 )
TampereenVesa Pekkanen (2567)
Savuton
8Ilona Vänni (1416)
TammerbridgeMikko Vänni (2815)
Porin bk
9Antti Elsinen (1148)
B-55Petri Ukkonen ()
Etiäiset
10Marko Ketola (1588)
Tampereen BKPiia Ruottinen (1010)
JBK
11Vesa Leinonen (1668)
Ähtärin BkMartti Meronen (1219)
Turun Bk
12Pekka Söderlin (1226)
KuBkJarmo Laakso (1365)
Salon BK
13Tor Meinander (1086)
SavutonKaarlo Ylinen (1238)
Savuton
14Teija Tuomi ()
Akaan BkJanne Vesterinen ()
Porin bk
15Sami Mäki (2804)
Tampereen BKSini Alatalo (1012)
Tammerbridge
16janne Rautanen (2717)
VBKJan-Erik Mattfolk (2694)
VBK
17Alma Koivu (3015)
Akaan BkJuuso Fagerlund (1298)
B-19
18Jukka Pesonen ()
B-55Jari Salonen (1175)
Kulobridge
19Timo Arppe (1166)
Turun BkLars Carlsson (1225)
AV
20Annu Laukkanen (1278)
Turun BkRiitta-Liisa Mäkelä (1318)
Salon Bk
21Lasse Bergroth (1040)
Salon BkMikko Nieminen (1354)
Turun Bk
22Pirjo Räty (1087)
Tapiolan TrikkiJarmo Räty (1088)
Tapiolan Trikki
23Vesa Leskelä ()
OtapietiClas Nyberg ()
Vaasa
24Seppo Niemi (1362)
B-55Mikko Toivonen (1108)
Otapieti
25Reko Märsylä (1453)
Vasa BkMichael Airenne (1519)
Vasa Bk
26Merja Viitasalo (1762)
Tapiolan TrikkiPaula Nurmi (1216)
Tapiolan Trikki
27Eija Tornio ()
Lahden bkMaria Tulonen (1345)
Lahden bk
28Jonna Kaminen ()
TammerbridgeJaska Reinikainen ()
Kuopio
29Sakari Stubb (1178)
B55Jaakko Elokorpi (1684)
Savuton
30Arttu Karhulahti ()
Salon BKOsmo Kiema (1028)
JBK
31Agneta Berglund (1091)
AVMaria Nordgren (1669)
AV
32Ulla Lindgren Fagerholm (2078)
AVCarola Tengström (1097)
AV
33Timo Mäkelä (1319)
Salon BKVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
34Matti Holmstén (1311)
KUBSeppo Asikainen (1312)
KUB
35Sanna Kitti (1149)
Vasa BkRobert Bjurström (1581)
Tammerbridge
36Mika Salomaa (1439)
Jyväskylän BKKari Engelbarth (1591)
Toppi
37Riku Mattila (1349)
Salon BKMika Karjalainen (1073)
B-55
38Tuula Keso (2162)
B-55Birgit Bärlund (1152)
AV
39Anu Goodman ()
Memme Aranko (1239)
AV
40Christer Ekström (1764)
AVHeikki Lehtinen (1030)
Tapiolan Trikki
41Jarkko Kortemäki (1799)
KUBJuhani Pennanen (1549)
Lahden Bk
42Jouko Paganus (1445)
EtiäisetChrister Englund (1844)
B-55
43Anne Tallgren (2887)
Rauman bkMarko Tallgren (2888)
Rauman bk
44Vilma Noponen (1093)
Akaan BkMikko Johansson (2030)
Turun Bk
45Christina Hertzman ()
B55Johan Linden ()
Savuton
46Matti Sihvola (1158)
B-55Ranan Rimon (1197)
B-19
47Elena Shokhan ()
MinskPavel Klebanovich ()
Minsk
48Olli A. Manni (1361)
turun bkOlavi Kivipensas (1808)
salon bk
49Pirkko Leander ()
ToppiEeva Parviainen ()
B 55
50Fred Sundwall (1098)
AVJoakim Fabritius (1159)
Kyrkslätt BK
51Martti Nieminen ()
Olli Puurtinen (1696)
B-56
52Toni Juopperi (2743)
OY-BridgeReetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
53Martin Arle (1162)
AVGabriella Ahlvik (2197)
AV
54johan lindstedt (1343)
avper-ivar nordberg ()
av
55Arto Kosonen (2368)
KUBJukka Mäntylä (2612)
Savuton
56Börje Ehn (2807)
Vasa BkNina Bagge (2468)
Vasa Bk
57Susanne Paul (1074)
AVHanna Wagner ()
58Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
59Perttu Heino (1578)
TammerbridgeMauri Laasonen (1577)
Tammerbridge
60Kirsi Vesterinen (1794)
Porvoon BkJuha Saarikoski (1469)
Savuton
61Kalervo Aro (1503)
Turun bkJussi Kantele (2445)
Jbk
62Arto Keloharju (1106)
KUBOlivia Laufer ()
63Toivo Tikkanen ()
Kouvolan BkTimo Sairanen ()
Oulun Bk
64Riku Erkkilä ()
ToppiPasi Suominen ()
Tammerbridge

Yhteensä 64 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun