Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Lahti Parikilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 Lahden Bk Sami Mäki Lauantai, 15.02.2020 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 14.02.2020 21:00 Kärpäsen peruskoulu, Kasakkamäentie 1 15 €/pelaaja
Lisätietoja
 Juhani Pennanen, 044- 3537977
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Kirsi Kaarisola (2600)
TammerbridgeSami Mäki (2804)
Tampereen Bk
2Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1162)
AV
3Teija Tuomi (1809)
TammerbridgeMarko Ketola (1588)
Tampereen bridgekerho
4Saara Pohjanpelto (1643)
Lahden bkEija Tornio (1574)
Lahden bk
5Sari Itäluoma (2858)
TammerbridgeVeijo Nikkanen (1270)
Tammerbridge
6Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BKMika Salomaa (1439)
Jyväskylän BK
7Kari Koivisto (1428)
B19Timo Halttunen (1447)
AKAA
8Olli Puurtinen ()
Hangon BKLasse Utter ()
Jyväskylän BK
9Petteri Karkkulainen (1467)
Leppeenrannan BridgekerhoAntti Viitikko (2833)
Lappeenrannan Bridgekerho
10Olli Perkiö ()
Pieksämäen BkJanne Ekholm ()
Lahden Bk
11Toivo Tikkanen (1004)
Kouvolan bkMaria Tulonen (1345)
Lahden bk
12Olavi Lehtonen (2765)
Lahden BridgekerhoTuula kallio (2763)
Lahden Bridgekerho
13Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
AV
14Erkki Becker (1465)
Lappeenrannan BKEsa Laitinen (2446)
Lappeenrannan BK
15Heidi Virkola (1940)
Orvo Backman (1603)
16Juhani Pennanen (1549)
Lahden BkYrjö Rytty (1014)
Lahden Bk
17Tytti Kosola (3106)
Lahden bkJukka Kosola (3182)
Lahden bk
18Elina Laukkanen (1062)
TammerbridgeMirja Mäntylä (1039)
Tammerbridge
19Merja Lautala (3072)
Kouvolan BkMari Ahokas (1749)
Kouvolan Bk
20Janne Tauriainen (1699)
Kouvolan BkPäivi Toimela (1986)
Kouvolan Bk
21Tero Topra (1798)
KUBJari Torvela (1597)
LprBK
22Erkki Hänninen (1334)
Kotkan bkMartti Mujunen (2373)
Kotkan bk
23Pirjo Juuri-Oja (1316)
Kotkan bkErkki Juuri-Oja (1317)
Kotkan bk
24Seppo Haverinen (3017)
Lahden BkMarja Haverinen (3016)
Lahden Bk
25Jorma Sipilä ()
B19Ranan Rimon (1197)
Tbk
26Jonatan Gröndahl (3043)
Porvoon BkPetri LIndqvist (2538)
Porvoon Bk
27Vilma Noponen (1093)
Kajaanin BkKari Noponen (1092)
B-19
28Antti Elsinen (1148)
B-55Tiina Elsinen (1147)
B-55
29Markku Yrjönen ()
Kouvolan BrifgekerhoTeuvo Koskelainen ()
Kouvolan Bridgekerho
30Agneta Ekholm (1133)
Vasa BkJaakko Ranta (3066)
Hyvinkään bk

Yhteensä 30 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun