Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Janne Seppälän 50v. juhlakilpailu

Kategoria: Hopea


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
  Liisa Jalkanen ja Timo Sairanen Lauantai, 28.11.2020 10:30
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 26.11.2020 21:00 Puijon torniravintola, Kuopio 20 €/pelaaja
Lisätietoja
 Kilpailuun mahtuu korkeintaan 100 osallistujaa. Pelipaikalle on bussikuljetus Ravintala Maljasta aamulla ennen kilpailua ja kilpailun jälkeen. Lounas pelipaikalla 12 €.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro PelaajaKerho
1Janne Seppälä (1007)
Kuopio
2Petteri Nieminen (3068)
Jyväskylä
3Marko Rinkinen (2330)
Kajaani
4Vilma Noponen (1093)
Kajaani
5Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylä
6Ari Kyllönen (2326)
Kajaani
7Liisa Jalkanen (1077)
KuBk
8Pekka Söderlin (1226)
KuBk
9Petteri Pirhonen ()
PuB
10Kari Varto ()
Puijon Bridge
11Jari Kemppainen (1602)
KuBK
12Yrjö Tolvanen ()
KuBK
13Jarmo Reinikainen ()
KuBK
14Janne Rautanen (2717)
Vasa Bk
15Matti Laaksonen ()
Pmk bk
16Martti Meronen ()
Turku
17Sanna Kitti (1149)
Vasa BK
18Martta Haukipuro (2193)
KuBK
19Janne Haukipuro (2193)
KuBK
20Panu Kekäle ()
Kuopio
21Juha Luostarinen (1009)
Kajaani
22Arttu Pyhäluoto ()
Kuopio
23Riikka Pyhäluoto ()
Kuopio
24Hulda Nyberg ()
Tampere
25Teija Tuomi ()
Tampere
26Clas Nyberg ()
Vaasa
27James Tuhkanen ()
Kajaani
28J-E Mattfolk (2694)
VBK
29Kari Ikonen ()
KuBK
30Petri Pulkkinen ()
Kajaani
31Osmo Haljoki ()
Oulu
32Arto Peuraniemi ()
Rovaniemi
33Pasi Kuokkanen ()
Tapiolan Trikki
34Tapio Viren ()
JKL
35Finn Wardi (1614)
B-55
36Marko Tallgren (2888)
Rauman bk
37Anne Tallgren (2887)
Rauman bk
38Matti Timonen ()
KuBK
39Mika Härkönen ()
Kajaani
40Mika Laitinen ()
PmkBk
41Tuomo Huovinen (3128)
Puijon Bridge
42Milko Nuutila ()
Vasa Bk
43Vesa Leinonen (1668)
Ähtäri
44Nina Bagge (2468)
Vasa BK
45Jarkko Luokkakallio (1807)
Seinäjoen BK
46Aku Nieminen (1727)
Seinäjoen BK
47Mika Kyngäs ()
Jyväskylä
48Pertti Tervonen (X)
Kajaani
49Timo Koivunen ()
JBK
50Antti Kauppila ()
OyBk
51Janne Ekholm (1401)
Lahden Bk
52Tytti Kosola (3106)
Lahden bk
53Päivi Hämäläinen ()
Jyväskylä
54Esko Pääkkönen (1002)
Kuopio

Yhteensä 54 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun