Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | BBO-kilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

Janne Seppälän 50v. juhlakilpailu

Kategoria: Hopea


Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
  Liisa Jalkanen ja Timo Sairanen Lauantai, 28.11.2020 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 26.11.2020 21:00 Puijon torniravintola, Kuopio 
Lisätietoja
 Kilpailuun mahtuu korkeintaan 100 osallistujaa.

Ilmoittautuneet

Nro PelaajaKerho
1Janne Seppälä (1007)
Kuopio
2Petteri Nieminen (3068)
Jyväskylä
3Marko Rinkinen (2330)
Kajaani
4Vilma Noponen (1093)
Kajaani
5Piia Ruottinen (1010)
Jyväskylä
6Aapo Nieminen ()
Jyväskylä
7Ari Kyllönen (2326)
Kajaani
8Reko Märsylä (1453)
Vasa Bk
9Reetta Rekonen (2469)
Vasa Bk
10Liisa Jalkanen (1077)
KuBk
11Pekka Söderlin (1226)
KuBk
12Juhani Sutinen (1067)
KuBK
13Petteri Pirhonen ()
PuB
14Kari Varto ()
Puijon Bridge
15Pekka Marjamaa ()
PuB
16Jari Kemppainen (1602)
KuBK
17Yrjö Tolvanen ()
KuBK
18Jarmo Reinikainen ()
KuBK
19Janne Rautanen (2717)
Vasa Bk
20Matti Laaksonen ()
Pmk bk
21Ilmo Jäppinen ()
Pmk
22Martti Meronen ()
Turku
23Elina Laukkanen ()
Tre
24Sanna Kitti (1149)
Vasa BK
25Martta Haukipuro (2193)
KuBK
26Janne Haukipuro (2193)
KuBK
27Panu Kekäle ()
Kuopio
28Pekka Heikkilä ()
Kajaanin BK
29Risto Lähteenmäki ()
KuBk
30Ari Pöppönen ()
Kajaani
31Hannu Luhtala ()
Tampere
32Pasi Suominen ()
Tampere
33Juha Luostarinen (1009)
Kajaani
34Arttu Pyhäluoto ()
Kuopio
35Matti Hanski ()
Kuopio
36Riikka Pyhäluoto ()
Kuopio
37Hulda Nyberg ()
Tampere
38Pia Erkkilä ()
TOPPI
39Riku Erkkilä ()
TOPPI
40Timo Pohjola (1996)
KuBk
41Tanja Oinonen ()
Jyväskylä
42Martta Heino ()
Jyväskylä
43Matti Tapaninen ()
Kajaani
44Teija Tuomi ()
Tampere
45Clas Nyberg ()
Vaasa
46James Tuhkanen ()
Kajaani
47Päivi Hämäläinen ()
Jyväskylä
48Robert Bjurström ()
Tre
49Markku Mikkola ()
Kuopio
50Pekka Eerikäinen ()
Kuopio
51J-E Mattfolk (2694)
VBK
52Kari Ikonen ()
KuBK
53Petri Pulkkinen ()
Kajaani
54Osmo Haljoki ()
Oulu
55Arto Peuraniemi ()
Rovaniemi
56Pasi Kuokkanen ()
Tapiolan Trikki
57Janne Vesterinen ()
Porin Bk
58Tapio Viren ()
JKL
59Finn Wardi (1614)
B-55
60Toivo Tikkanen ()
Puijo/Kouvola
61Mikko Vänni ()
Pori
62Marko Tallgren (2888)
Rauman bk
63Anne Tallgren (2887)
Rauman bk
64Matti Timonen ()
KuBK
65Jonna Kaminen (1586)
Tammerbridge
66Veijo Nikkanen ()
Tammerbridge
67Mika Härkönen ()
Kajaani

Yhteensä 67 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun