Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta


Kilpailut | Tulokset | Nettikilpailut

Kilpailuun osallistuvien henkilötietojen käsittely Suomen Bridgeliitossa

SM Swiss-IMP -parikilpailu 30.-31.10.

Kategoria: SM-kilpailu


Ilmoittautumisaika on loppunut.

Katso ilmoittautuneet | Näytä kaikki kisat

Kisan tiedot

JärjestäjäKilpailunjohtajaPäiväAika
 SBL Maria Mylläri Lauantai, 30.10.2021 11:00
Viimeinen ilm. päiväViimeisen ilm. kellonaikaPelipaikkaKilpailumaksu
 27.10.2021 21:00 Scandic Rosendahl, Tampere 50 €/pelaaja
Lisätietoja
 Aikataulu ja majoitustarjous tulevat syyskuun alussa SBL:n tiedotteisiin.
Tulokset
Kisan tuloksia

Ilmoittautuneet

Nro Pelaaja 1Kerho Pelaaja 2Kerho
1Jonna Kaminen ()
TammerbridgeRobert Bjurström ()
Tammerbridge
2Heike Koistinen (2915)
savutonJohan Herrgård (1767)
Otapieti
3Olli Rahi ()
Porin BKTimo Ollila ()
Porin BK
4Vesa Fagerlund (1268)
Salon BkKauko Koistinen (1438)
B55
5Oskari Koivu (2718)
Jyväskylän BkAntti Aimala (2735)
Kotkan Bk
6Meri Korhonen (1374)
TammerbridgeAnni Mäkelä (1849)
B-55
7Pasi Suominen (1041)
TammerbridgeHannu Luhtala (1423 x)
Tammerbridge
8Osmo Haljoki ()
Oulun BkJanne Ekholm ()
Lahden Bk
9Gabriella Ahlvik (2197)
AVKarri Kupari (2170)
AV
10Mika Salomaa (1439)
Jyväskylän BkPekka Viitasalo (1094)
Tapiolan Trikki
11Petteri Nieminen (3068)
JyväskyläJanne Seppälä (1007)
Kuopio
12Agneta Berglund (1091)
AVMartin Arle (1162)
AV
13Jouni Juuri-Oja (1440)
JbkOsmo Kiema (1028)
Jbk
14Mirja Mäntylä ()
TammerbridgeElina Laukkanen ()
Tammerbridge
15Erik Hansson ()
Kulo BridgeMauri Saastamoinen ()
Kulo Bridge
16Taru Suppula (1100)
ToppiJussi Tamminen (1320)
B-55
17Petri Ukkonen (1127)
EtiäisetKari Engelbarth (1591)
Toppi
18Elina Tähkäpää (3253)
TammerbridgeAntti Lehtinen (3102)
Tampereen bk
19Pekka Söderlin ()
KuopioJari bäckström (1119)
Savuton
20Sari Itäluoma ()
TammerbridgeVeijo Nikkanen ()
Tammerbridge
21Arttu Karhulahti (1616)
Salon BkClas Nyberg (1167)
Vasa Bk
22Sanna Kitti (1149)
TammerbridgeMilko Nuutila (1169)
Vasa BK
23Pia Petäjä (1350)
Rauman BKGisli Olafsson ()
ISL
24Ari Pöppönen (1011)
Kajaanin BKJorma Valta (1145)
Jyväskylän BK
25Hulda Nyberg (1348)
Tampereen bk Vesa Pekkanen (2567)
Savuton
26Virpi Puhakka (3137x)
Oulun bkSylvia Cederberg-Kola (3081x)
Tampereen bk
27Anne Tallgren (2887)
Rauman BkMarko Tallgren (2888)
Rauman Bk
28Memme Aranko (1239)
AVMarkku Pekkinen (1829)
B-55
29Christer Englund (1844)
B55Olli Puurtinen (1696)
B55

Yhteensä 29 ilmoittautunutta.

Takaisin kaikkiin kisoihin | Sivun alkuun