Suomeksi | På svenska | In English | Palaute | Hallinta



Ilmoitustaulu


Aihepiirit: Kilpailutoiminta Tiedotus

Bridgeliiga 2019 aikataulut (korj.)

[2019-08-09 11:22:18]

Bridgeliiga

Liiga 32 jaon ottelut

Lauantai 17.8.2019

9:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
10:00 1. kierros 1. puoliaika 1 Jyväskylän Bk - Otapieti
12:10 1. puoliaika päättyy 2 Tampereen Bk - Tammerbridge
12:20 1. kierros 2. puoliaika 3 Bridge-55 - Tapiolan Trikki
14:30 2. puoliaika päättyy
14:30 Ruokatauko
15:00 2. kierros 1. puoliaika 1 Tammerbridge - Jyväskylän Bk
17:10 1. puoliaika päättyy 2 Otapieti - Tapiolan Trikki
17:20 2. kierros 2. puoliaika 3 Tampereen Bk - Bridge-55
19:30 2. puoliaika päättyy


Lauantai 5.10.2019

9:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
10:00 3. kierros 1. puoliaika 1 Jyväskylän Bk - Tapiolan Trikki
12:10 1. puoliaika päättyy 2 Tammerbridge - Bridge-55
12:20 3. kierros 2. puoliaika 3 Otapieti - Tampereen Bk
14:30 2. puoliaika päättyy
14:30 Ruokatauko
15:00 4. kierros 1. puoliaika 1 Bridge-55 - Jyväskylän Bk
17:10 1. puoliaika päättyy 2 Tapiolan Trikki - Tampereen Bk
17:20 4. kierros 2. puoliaika 3 Tammerbridge - Otapieti
19:30 2. puoliaika päättyy


Sunnuntai 6.10.2019

9:50 Joukkueiden ilmoittautuminen
10:00 5. kierros 1. puoliaika 1 Jyväskylän Bk - Tampereen Bk
12:10 1. puoliaika päättyy 2 Bridge-55 - Otapieti
12:20 5. kierros 2. puoliaika 3 Tapiolan Trikki - Tammerbridge
14:30 2. puoliaika päättyy
14:40 Lopputulokset


I-divisioona, etelä 28 jaon ottelut

Lauantai 17.8.2019

10:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
11:00 1. kierros 1. puoliaika 1 Turun Bk - Åbo Bk
12:50 1. puoliaika päättyy 2 Porvoon Bk - Bridge-55
13:00 1. kierros 2. puoliaika 3 Savuton 1 - Toppi
14:50 2. puoliaika päättyy
14:50 Ruokatauko
15:20 2. kierros 1. puoliaika 1 Bridge-55 - Turun Bk
17:10 1. puoliaika päättyy 2 Åbo Bk - Toppi
17:20 2. kierros 2. puoliaika 3 Porvoon Bk - Savuton 1
19:10 2. puoliaika päättyy


Lauantai 5.10.2019

10:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
11:00 3. kierros 1. puoliaika 1 Turun Bk - Toppi
12:50 1. puoliaika päättyy 2 Bridge-55 - Savuton 1
13:00 3. kierros 2. puoliaika 3 Åbo Bk - Porvoon Bk
14:50 2. puoliaika päättyy
14:50 Ruokatauko
15:20 4. kierros 1. puoliaika 1 Savuton 1 - Turun Bk
17:10 1. puoliaika päättyy 2 Toppi - Porvoon Bk
17:20 4. kierros 2. puoliaika 3 Bridge-55 - Åbo Bk
19:10 2. puoliaika päättyy


Sunnuntai 6.10.2019

9:50 Joukkueiden ilmoittautuminen
10:00 5. kierros 1. puoliaika 1 Turun Bk - Porvoon Bk
11:50 1. puoliaika päättyy 2 Savuton 1 - Åbo Bk
12:00 5. kierros 2. puoliaika 3 Toppi - Bridge-55
13:50 2. puoliaika päättyy
14:00 Lopputulokset


I-divisioona, pohjoinen 28 jaon ottelut

Lauantai 17.8.2019

10:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
11:00 1. kierros 1. puoliaika 1 B-19 - Vasa Bk
12:50 1. puoliaika päättyy 2 Ähtärin Bk - Porin Bk
13:00 1. kierros 2. puoliaika 3 Tammerbridge - Pieksämäen Bk
14:50 2. puoliaika päättyy
14:50 Ruokatauko
15:20 2. kierros 1. puoliaika 1 Porin Bk - B-19
17:10 1. puoliaika päättyy 2 Vasa Bk - Pieksämäen Bk
17:20 2. kierros 2. puoliaika 3 Ähtärin Bk - Tammerbridge
19:10 2. puoliaika päättyy


Lauantai 5.10.2019

10:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
11:00 3. kierros 1. puoliaika 1 B-19 - Pieksämäen Bk
12:50 1. puoliaika päättyy 2 Porin Bk - Tammerbridge
13:00 3. kierros 2. puoliaika 3 Vasa Bk - Ähtärin Bk
14:50 2. puoliaika päättyy
14:50 Ruokatauko
15:20 4. kierros 1. puoliaika 1 Tammerbridge - B-19
17:10 1. puoliaika päättyy 2 Pieksämäen Bk - Ähtärin Bk
17:20 4. kierros 2. puoliaika 3 Porin Bk - Vasa Bk
19:10 2. puoliaika päättyy


Sunnuntai 6.10.2019

9:50 Joukkueiden ilmoittautuminen
10:00 5. kierros 1. puoliaika 1 B-19 - Ähtärin Bk
11:50 1. puoliaika päättyy 2 Tammerbridge - Vasa Bk
12:00 5. kierros 2. puoliaika 3 Pieksämäen Bk - Porin Bk
13:50 2. puoliaika päättyy
14:00 Lopputulokset


II-divisioona, Helsinki 1 ja 2 20 jaon ottelut

Lauantai 17.8.2019

10:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
11:00 1. kierros 1. puoliaika
12:20 1. puoliaika päättyy
12:30 1. kierros 2. puoliaika
13:50 2. puoliaika päättyy
13:50 Ruokatauko
14:20 2. kierros 1. puoliaika
15:40 1. puoliaika päättyy
15:50 2. kierros 2. puoliaika
17:10 2. puoliaika päättyy
17:20 3. kierros 1. puoliaika
18:40 1. puoliaika päättyy


Lauantai 5.10.2019

10:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
11:00 3. kierros 2. puoliaika
12:20 2. puoliaika päättyy
12:30 4. kierros 1. puoliaika
13:50 1. puoliaika päättyy
13:50 Ruokatauko
14:20 4. kierros 2. puoliaika
15:40 2. puoliaika päättyy
15:50 5. kierros 1. puoliaika
17:10 1. puoliaika päättyy
17:20 5. kierros 2. puoliaika
18:40 2. puoliaika päättyy
18:50 Lopputulokset


II-divisioona, Jyväskylä ja Tampere 20 jaon ottelut

Lauantai 5.10.2019

10:30 Joukkueiden ilmoittautuminen
11:00 1. kierros 1. puoliaika
12:20 1. puoliaika päättyy
12:30 1. kierros 2. puoliaika
13:50 2. puoliaika päättyy
13:50 Ruokatauko
14:20 2. kierros 1. puoliaika
15:40 1. puoliaika päättyy
15:50 2. kierros 2. puoliaika
17:10 2. puoliaika päättyy
17:20 3. kierros 1. puoliaika
18:40 1. puoliaika päättyy
18:50 3. kierros 2. puoliaika
20:10 2. puoliaika päättyy


Sunnuntai 6.10.2019

10:00 4. kierros 1. puoliaika
11:20 1. puoliaika päättyy
11:30 4. kierros 2. puoliaika
12:50 2. puoliaika päättyy
12:50 Ruokatauko
13:20 5. kierros 1. puoliaika
14:40 1. puoliaika päättyy
14:50 5. kierros 2. puoliaika
16:10 2. puoliaika päättyy
16:20 Lopputulokset

Näytä kaikki tiedotteet | palaa etusivulle